VICTOR MANZ

PROGRAMARE

ECHIPA_ZB2

Colegiul National de Informatica Tudor Vianu


Bogdan MARIN

PROGRAMARE
zambet 2

Profesor de informatica  Colegiul National Tudor Vianu

Coordonator pregatire olimpiada informatica clasele V – XII

 Facultatea de Automatica si Calculatoare,Universitatea Politehnica  Bucuresti

Organizator concurs de informatica desfasurat pe Infoarena “Adolescent Grigore Moisil” 2015


Adrian MIHIOTIS

Limba Germana

 ECHIPA_ZB24

Premiul special pentru cea mai inovativa si originala initiativa acordat de Uniunea Profesorilor de Informatica din Romania.

Mai multe detalii, click aici


Alex VLAD

Teatru, leadership, public speaking, dezvoltare personala

ECHIPA_ZB29

Lector  universitar UNATC ,premiu UNATC pentru cel mai bun actor, 

fondator “Teatru acum”, metoda inovatoare de lucru.

Mai multe detalii, click aici

 


Maria PANDELE

PROGRAMARE C ++

Olimpiada INTERNATIONALA de Informatica-calificare lotul largit al ROMANIEI

LOCUL 1 Olimpiada Nationala de Informatica
AUR-2 medalii si ARGINT, Olimpiada Nationala de Informatica
ARGINT,Junior Division International Tournament at Shumen

Mai multe detalii AICI


Daniel Constantin POPESCU

MATEMATICA

INFORMATICA

Licentiat in MATEMATICA si INFORMATICA-
dubla specializare

Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea Bucuresti-al doilea din grupa in toti anii

Master Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea Bucuresti –domeniul MATEMATICĂ
Program de studii : ALGEBRA, GEOMETRY AND CRYPTOGRAPHY (in curs)

Mai multe detalii, click  AICI  


Emanuel NAZARE

PROGRAMARE

Programator.
Licenţiat Facultatea de Matematică şi Informatică,Universitatea Bucureşti.
Domeniul de licenţă : INFORMATICA

Trainer C++ ,JavaScript, React, PHP, CSS

Mai multe detalii AICI 


Irina Savu

MATEMATICA

Licentiată Facultatea de Matematică și Informatică, Universitatea din Bucureșți – ȘEFA de PROMOȚIE

Examen de licentă promovat cu media 10

Bune abilități de comunicare și interactiune cu copiii de diferite vârste

Mai multe detalii AICI

Constantin Voiniciuc- ROBOTICA

Premiat NASA si inventator al “mainii bionice”- ROBOHAND-proiect considerat revolutionar,cu potential de aplicare în medicină, domeniul militar si în industria chimică

Gold Medal Infomatrix Internațional

2015-2018 : peste 100 de premii in concursurile nationale si internationale de provil cu elevii
coordonați

Mai multe detalii AICI.


Ciprian POPA – PROGRAMARE

Programator.

Licentiat Facultatea de Matematica si Informatica,Universitatea Bucuresti.

Domeniul de licenta:INFORMATICA

Mai multe detalii AICI

 

 Alexandru TAFALAN-MATEMATICA

Absolvent Facultatea de Matematică si Informatică,Universitatea Bucuresti-SEF DE PROMOTIE

Mai multe detalii AICI


Vlad BANU-MATEMATICA

Licențiat Facultatea de Matematică și Informatică,Universitatea din București, domeniul de licenta MATEMATICA

Master specializarea Algebra, Geometry and Cryptography (in curs)

Multiple rezultate obtinute  in fazele superioare ale concursurilor de matematica.

Mai multe detalii AICI

Andrei Turbatu-PROGRAMARE

Olimpic faza nationala a Olimpiadei de Informatica
Facultatea de Automatica si Calculatoare, sectia Calculatoare si Tehnologia Informatiei (in curs)

Trainer limbaje programare: C,C++,Pseudocode

Mai multe detalii AICI.

Corina STOEAN-Limba si literatura ROMANA

Doctorat,Școala doctorală din cadrul Facultății de Litere, Universitatea București
Master FLE et plurilinguisme dans l’espace européen
Université de Bretagne Occidentale, Brest, Franţa,bursă Erasmus
Grad definitiv în învăţământ, specializarea Limba și literatura română
Mai multe detalii AICI.


Vlad CONSTANTINESCU-MATEMATICA

Licentiat Facultatea de Matematica si Informatica,Universitatea Bucuresti-specializarea MATEMATICA-SEF DE PROMOTIE-media 10 in toti anii de studiu

ARGINT si BRONZ olimpiada Nationala de Matematica

Detalii AICI


Raluca RADULESCU

Limba Germana

Examene cu recunoastere internationala

ECHIPA_ZB25

Associate professor Universitatea Bucuresti
Doctorat in filologie germana 
Profesor Casa Schiller

Mai multe detalii, click aici


Ana DOVGAN

Limba GERMANA

Limba ENGLEZA

ECHIPA_ZB214

Teaching assistant Facultatea de Limbi Straine,Universitatea Bucuresti

Doctorand Universitatea Bucuresti

Experienta internationala in predare

City University of New York – USA, German language and civilization – major
Deutsches Sprachdiplom, Zentrale Mittelstufenpruefung Zeugnis

pentru mai multe detaliiclick aici



Larisa NEAGU

Arhitectura

neagu larisa

ARHITECT

Specializare Einhoven University (Olanda) – nivel master ”Arhitectura sustenabila”

Bursa  Erasmus

Mai multe detalii AICI


Ciprian TIMOFTE

Matematica

Informatica

cip tim 2 bun

Licenţiat în MATEMATICA, Facultatea de Matematica si Informatica,Universitatea Bucuresti

Absolvent master algebra, Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea Bucuresti

A doua specializare – INFORMATICA ,

Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea Bucuresti

Multimedaliat cu bronz-Olimpiada Nationala de Matematica

Mai multe detalii, click AICI


Andrei Matei BANC

DESEN/PICTURA

andrei banc

Universitatea Nationala de Arte Bucuresti, Facultatea de Arte Plastice

Mai multe detalii, click aici


Bogdan LAZAR

PIAN

ECHIPA_ZB216

Compozitor, profesor de pian
Autor al unei metode originale de studiu a instrumentului, bazata pe un portofoliu de 29 piese – compozitie proprie

Mai multe detalii, click aici


Walter BUCHHOLTZER

CHITARA

Absolvent al Universității Naționale de Muzică București, Facultatea de Interpretare Muzicală -specializarea Chitară clasică

Colegiul Naţional de Artă „Octav Băncilă” – Iaşi, specialitatea muzică – chitară clasică

Mai multe detalii AICI.